Stejně jako v loňském roce se fanoušci iPhone mohou těšit na tři nové přírůstky do “jablíčkové rodinky”. Společnost Apple totiž hodlá zopakovat akci, se kterou přišla již loni – představení hned tří nových jablíček v jeden den. Milovníci této populární značky se tak mají opravdu na to těšit!

Nový iPhone hned 3x!

Ačkoli samotná společnost ještě oficiálně nepotvrdila, že nové kousky skutečně představí, je i přesto prakticky jisté, že se na nové iPhony můžeme těšit letos na podzim, jako je tomu u této společnosti každý rok jakýmsi zvykem.

A na co se mohou fanoušci Apple těšit? Letošní rok byla pozornost zaměřena především na kvalitu fotoaparátů, přičemž ten nejlepší iPhone se bude moci pyšnit dokonce trojitým objektivem. Zbylé dvě novinky pak budou disponovat dvojitým objektivem, ale i tak rozhodně bude o co stát.

OLED displej slibuje živější barvy

Pokud patříte mezi opravdové fajnšmekry, kteří pro sebe žádají jen to nejlepší, určitě vás potěší zpráva, že kromě nejlevnějšího modelu budou dvě dražší novinky disponovat OLED displejem, který slibuje daleko živější a propracovanější podání barev, nežli na co jsme zvyklí u klasického LCD displeje. Tím bude disponovat pouze cenově nejlevnější novinka s nakousnutým jablíčkem na zádech.