Většina klientů poskytovatele služeb UPC si určitě všimla, že se na fakturách a stránkách před pár měsíci začalo po boku loga UPC ukazovat i logo společnosti Vodafone. Je to tak, společnost Vodafone pro český trh přebírá obchodní aktivity společnosti. Čeho se máme a nemáme důvod obávat si povíme v dnešním článku.

Co pro klienty zánik UPC znamená?

Zánik giganta jako je společnost UPC jistě vyvolá mnoho otázek. V České republice jde o nejrozšířenějšího poskytovatele internetových a televizních tuzemských služeb. Jistě není potřeba se čehokoliv obávat. Veškeré dohody a smlouvy, které má současně UPC uzavřené s více než jedním a půl milionem klientů napříč ČR zůstávají i nadále aktivní a nic zásadního se na nich měnit nebude. Nemělo by dojít ani k okamžitým personálním změnám. Váš zprostředkovatel tedy i nadále zůstane váš.

Veškeré služby Vodafone a UPC ruku v ruce

Společnost Vodafone se rozhodla vykoupení společnosti na tuzemském trhu velice chytře využít. Nově by mělo přibýt speciálních balíčků, které bychom mohli očekávat v příštích měsících. Společnost se bude snažit nabízet svým zákazníkům spojené služby od mobilních, před internetové až po televizní. Nápad je to velice dobrý. Představte si, že místo faktury od společnosti a libovolného mobilního operátora náhle hradíte jedinou sloučenou fakturu za veškeré komunikační služby.