UPC internet je nejrozšířenější uživatelskou internetovou komunitou u nás, a to se nejspíš dlouhé roky ani nezmění. UPC internet je sice o něco dražší než u konkurence, ale naopak dokáže své klienty potěšit vysokou stabilitou připojení a zároveň nejlepšími podpůrnými službami.

Navíc jako zajímavou výhodu v rámci aktuální akce máte šanci pořídit UPS internet po omezenou dobu s tříměsíční dobou zdarma. Nejedná se o zkušební dobu, ale tři měsíce užívání internetu bez poplatků jsou součást klasické smlouvy k užívání UPC internetu.

Dostupnost po celé republice

UPC internet patří mezi ty nejrozšířenější sítě internetového připojení u nás a díky tomu se můžete spolehnout na to, že najdete jejich signál klidně i na horské chatě. Minimální rychlost 20mbit/s je opravdu po naprosté většině České republiky, přičemž nejvyšší rychlosti dosahující jednoho gigabitu potom najdete především ve větších městech s rozvinutou optickou sítí.

Asynchronní připojení s 3 měsíci zadarmo

V rámci nabídky UPS internet získáte takzvané asynchronní připojení, kdy je rozdílná rychlost načítání neboli stahování, a odesílání neboli nahrávání dat na internet. Ze zásady je rychlost stahování několikanásobně rychlejší, a to platí i pro UPC internet. V nejnižší nabízené rychlosti se nahrávání pohybuje okolo 2mbit/s, a naopak v nejrychlejším připojení potom získáte až 50mbit/s, což stačí i na streamování a hraní online her.

Ceny jednotlivých tarifů UPC internet

Ten nejzákladnější tarif pro všudypřítomný internet na rychlosti 20mbit/s získáte už od 399 Kč měsíčně. Zlatá střední cesta v podobě 500mbitového připojení pak v nabídce zůstává na vyšších 939 Kč měsíčně a současný král tarifů pevného neomezeného připojení v podobě 1Gb/s je k mání již za 999 Kč měsíčně. Svoji ideální nabídku si zajisté najde každý z vás.