Bezpečný internet, výdaje pod kontrolou, přehled o pohybu dětí a možnost spojit se s rodiči i bez kreditu – to všechno nabízí služba Školák, kterou poskytuje růžový mobilní operátor T-Mobile. Chcete znát i jeho další výhody?

Představme si Školáka

Na začátku bychom si službu Školák měli společně představit. Jedná se o balíček, díky kterému budou vaše děti v bezpečí. Školák nabízí hned několik nastavení, které si sami jakožto rodiče zvolíte. Díky této službě získáte přehled o pohybu vašich dětí, kdykoli tak budete vědět, kde se zrovna nachází nebo kde v ten den byli. Zároveň mohou využívat internet naprosto bezpečně, lze jim totiž zamezit přístup na škodlivé stránky a chránit je i na sociálních sítích. Rodiče díky Školákovi získají i přehled o aplikacích, které jejich ratolesti používají a snadno zjistí, kolik času stráví na internetu.

Dovolají se i bez kreditu

Rodiče chtějí být s dětmi neustále v kontaktu a to díky balíčku Školák mohou. I když vaše děti nebudou mít kredit, mohou se vám dovolat. To zamezí možným problémům, kdy dítěti dojde kredit a ono nemá možnost spojit se s rodiči. Odteď už se vám nic podobného nestane, s dětmi tak budete vždy ve spojení.

Internet pod dohledem

V současné době čím dál mladší děti umí na svých telefonech používat internet. Na jednu stranu si mohou zjistit potřebné informace, na stranu druhou tu na ně čekají i různé nástrahy a hrozby. Rodiče si v balíčku Školák nastaví, jaké stránky jejich děti nemohou navštěvovat, jak jsme již zmínili výše, získají přehled o času stráveném v online světě, kontrolovat mohou i veškeré výdaje.