Pakliže doma nemáte kabelové připojení k internetu, můžete od poloviny listopadu využívat bezdrátový 5G internet od modrého operátora O2. Ten s tímto řešením přichází právě pro ty uživatele, kteří nemají možnost připojit se k internetu prostřednictvím kabelu.

5G internet pouze pro domácnosti

5G internet uvolnilo O2 pouze pro domácnosti, které budou moci od poloviny tohoto měsíce využívat bezdrátové připojení k internetu s rychlostí až 100 Mbit/s. Během následujících tří měsíců si tuto lákavou službu bude moci dopřát cca 340 tisíc domácností.

Zapomeňte na pomalé připojení od lokálních poskytovatelů

Možná i vy patříte k uživatelům, kteří byli nuceni sjednat si nepříliš rychlý internet od některého z lokálních poskytovatelů. I když vám rychlost zrovna dvakrát nevyhovovala, bohužel jste neměli jiné možné řešení. To se ale právě teď nabízí a byla by škoda jej nevyužít.

“Díky tomu, že pro připojení máme vyhrazenou samostatnou frekvenci, už zákazníkům nehrozí obvyklé problémy jako pomalu nabíhající stránky a sekající se videa ve večerních špičkách nebo při špatném počasí” řekl ředitel marketingu fixních služeb O2 pan Martin Čejka.