Připojení k internetu od T-Mobile je stále žádanější a není se čemu divit – tzv. růžový operátor si mezi lidmi získal důvěru, svou přízeň mu věnují jak kvůli rozumným cenám, tak i kvůli akčním nabídkám, s nimiž se své zákazníky neustále snaží překvapovat. Společně se v dnešním článku zaměříme na cenovou nabídku připojení k internetu u T-Mobile.

Jaké jsou možnosti připojení k internetu od T-Mobile?

U mobilního operátora T-Mobile si můžete zřídit následující varianty připojení k internetu:

1. Internet na doma

  • pevný internet
  • přenosný internet

2. Mobilní internet

  • internet do notebooku
  • internet do tabletu

Za kolik můžete získat internet na doma?

U T-Mobile si můžete zřídit internet na doma a to hned ve dvou variantách – buď ve variantě pevného internetu nebo ve variantě přenosného internetu. Pevný internet je dostupný s rychlostí od 20 Mbit/s do 250 Mbit/s, samozřejmě záleží na pokrytí přímo na konkrétní adrese. Ceny se pohybují od 399 Kč/měsíčně do 799 Kč/měsíčně. U přenosného internetu se pak rychlost pohybuje od 20 Mbit/s do 100 Mbit/s, kdy opět doporučujeme nechat si zjistit kvalitu pokrytí, kterou vám společnost dokáže nabídnout. Cena přenosného internetu je od 499 Kč/měsíčně do 1299 Kč/měsíčně.

Kolik stojí mobilní internet?

T-Mobile nabízí i mobilní internet, kdy je možné zřídit si internet do notebooku nebo internet do tabletu. V případě mobilního internetu můžete získat datový limit od 1500 MB/měsíčně až po 10 000 MB/měsíčně za cenu od 199 Kč/měsíčně do 499 Kč/měsíčně.