100 GB dat nyní začal nabízet modrý operátor O2. Jde o limitovanou nabídku, které je velmi těžké odolat. Data přitom můžete získat jen za 300 Kč!

Limitovaná nabídka: 100 GB za 300 Kč

Získat 100 GB dat jen za tři stovky? Něco podobného tu ještě nebylo a tahle nabídka proto na českém trhu v současné chvíli nemá obdoby. Možná právě proto je o ni tak velký zájem a rozhodně se není čemu divit. Data se v létě bezesporu hodí a mít je za tak slušné peníze? Jupí!

Jaké jsou podmínky balíčku?

Modrý operátor rád dělá svým zákazníkům radost. Proto se stále snaží přicházet se zajímavými akcemi a nabídkami, které jeho zákazníky jistě potěší.

Platnost balíčku je 30 dní. Poté se balíček automaticky obnoví, což je potřeba si pohlídat, pokud byste o něj další měsíc již neměli zájem. Nutno také zmínit, že balíček nelze manuálně vypnout. Spoléhat se nelze ani na nedostatek kreditu, protože se balíček obnoví v okamžik, kdy si kredit dobijete.

Data lze čerpat pouze na území České republiky. V jedné objednávce si můžete pořídit celkem 3 SIM karty, které se budou prodávat do konce srpna, nebo do vyprodání zásob.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 877 návštěvníků