Zaujala vás nabídka Telly TV a uvažujete o pořízení některého z nabízených tarifů? V tom případě je na tohle rozhodnutí právě teď ten nejlepší možný čas! Telly totiž právě teď nabízí tarify se slevou 30 % a k tomu ještě bonus navíc!

Sleva 30 % v rámci kampaně

Na začátku tohoto měsíce přišla Telly se zajímavou kampaní. Ta nese název “Kanály, o které nechcete přijít” a právě v rámci této kampaně Telly nabízí slevu 30 % na některé ze svých balíčků.

Kampaň je velice šikovnou reakcí na skutečnost, že řada zákazníků konkurenčního Skylinku přišla o některé programy, které podle statistik patřily k oblíbeným. Šlo o programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery, TLC, Discovery Showcase HD a Animal Planet. Telly TV se tak snaží nalákat nové zákazníky k sobě.

Tarify se slevou u Telly TV

Telly TV vám nyní nabízí slevu na balíček Telly Střední a balíček Telly Velký. Sleva přitom bude platná po dobu dvou let, během kterých si tak budete moci užívat nabídku jednotlivých balíčků za lepší cenu.

Balíček Telly TV Střední stojí 400 Kč, se slevou vás vyjde na 280 Kč. Balíček Telly Velký stojí 600 Kč, díky slevě ve výši 30 % vás ale přijde jen na 420 Kč měsíčně. Cena balíčku Telly Malý zůstává nadále 200 Kč měsíčně.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 850 návštěvníků