Smartphony v dnešní době používá drtivá většina z nás. Postupně nahrazovaly klasické mobilní telefony, se kterými se sice setkáme i dnes, ale je jich stále méně a méně. Tlačítkové telefony už zkrátka nefrčí. Poradenská společnost Cyrrus Advisory provedla průzkum, na základě kterého odhalila, které smartphony jsou v České republice nejoblíbenější.

Jaké smartphony mezi Čechy nejvíce frčí?

Většina lidí nedá na chytré mobilní telefony dopustit. Jsou praktické, nabízí mnoho funkcí, můžete se s nimi připojit k internetu prakticky odkudkoli a zkrátka oproti dávné klasice v podobě tlačítkových mobilních telefonů mají jednoznačně navrch.

Díky analýze uživatelských recenzí na internetu provedené poradenskou společností Cyrrus Advisory nyní víme, které smartphony mezi uživateli nejvíce frčí.

Na předních příčkách známé hvězdy

Jen málokoho překvapí, které značky se umístily na předních příčkách pomyslného žebříčku. Mezi nejoblíbenější značky totiž patří Apple a Samsung. Konkrétně Apple se na prvních pozicích drží již pět let po sobě a jak se zdá, ani v letech následujících se na tom vůbec nic nezmění.