Společnost T-mobile patří mezi jedny z největších stálic na domácím trhu s daty a operátory. Mimo spousty mobilních služeb nabízí T-mobile internet do domácnosti i pro přenosné karty. T-mobile internet přitom ani zdaleka nezaostává za svými konkurenty a díky tomu ho můžete za velice příjemné ceny mít u sebe doma, bez jakéhokoliv snížení kvality.

Dnes vám představíme, kolik internet od T-Mobile stojí v rámci jednotlivých předplacených balíčků a jak si o něj můžete zažádat. V současné akci jsou dokonce veškeré balíčky za jednotnou akční cenu 299 Kč na prvních šest měsíců, poté přechází do klasického tarifu podle zvolené rychlosti z balíčků T-mobile internet.

T-mobile internet pro nenáročné uživatele

V rámci nabídky můžete internet objednávat ze čtveřice předdefinovaných balíčků. Ve všech balíčcích je potřeba myslet na to, že se jedná o pevný internet na doma a díky tomu jsou všechny kompletně neomezené a datové limity se zde nekonají.

Pro běžné uživatele postačí balíčky v kategorii Pevný internet L a M. Nabídka L obsahuje rychlost stahování do 50mbit/s což přibližně vystačí na všechny standardní úkony na internetu, kancelářskou práci a také nějaké to sledování multimédií. Cena balíčku je za měsíčních 499 Kč.

100mbit/s postačí na veškeré běžné úkony

Pokud chcete mít ale jistotu, že internet od T-Mobile poslouží i pro sledování filmů a streamů ve vysokém rozlišení, nebo si zachová rychlou odezvu pro online hry, tak byste měli spíše využít nabídky Pevný internet M, kde se standardní rychlost už drží na mnohem lepších 100mbit/s. Tato rychlost je už zcela přesvědčivě dostačující pro veškeré standardní úkony, které na internetu v rámci hraní her nebo sledování multimédií potřebujete. Cena stomegabytového balíčku u T-mobile stojí 599 Kč měsíčně.