O2 internet je hojně využívanou službou a není se čemu divit. O2 je hned vedle T-Mobile jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů internetu, od kterých si můžete zařídit nejen internet, ale i další zajímavé služby. Pokud ještě internet doma nemáte, uvažujete nad změnou poskytovatele nebo hledáte ideální internetové připojení třeba na chatu či chalupu, pojďte se společně s námi podívat, za kolik můžete mít internet od O2!

Kolik zaplatíte za O2 internet?

Kolik to bude stát? To je hned první a vcelku logická otázka, která napadne snad každého, kdo se začne zajímat o internetové připojení. Peníze nerostou na stromech, a proto je docela rozumné zajímat se o to, na kolik vás připojení vyjde. Můžete si tak udělat představu, který z poskytovatelů internetu vám dokáže nabídnout lepší a cenově přitažlivější služby.

Níže v tabulce uvidíte přehled, kolik stojí O2 internet. Vybírat můžete celkem ze tří variant.

Internet OPTIMAL HD až 20 Mbit/s 399,- Kč/měsíčně
Internet AKTIV HD až 50 Mbit/s 449,- Kč/měsíčně
Internet PREMIUM HD až 100 Mbit/s 549,- Kč/měsíčně

Jaký internet se hodí právě vám?

Když jste se podívali na naši tabulku, určitě vám hlavou začala vrtat otázka, která varianta by pro vás byla nejlepší. Určitě váháte nejen nad rychlostí, kterou O2 internet nabízí v rozmezí od 20 Mbit/s do 100 Mbit/s, ale i nad cenou, kterou za tuto službu zaplatíte. Ještě než učiníte nějaké rozhodnutí, měli byste si ověřit dostupnost. Díky tomu během pár vteřin zjistíte, jak vysoké pokrytí daný poskytovatel nabízí právě na vaší adrese.

Možná totiž zjistíte, že ačkoli vy byste chtěli využívat třeba 50 Mbit/s, bude na vaší adrese dostupná pouze varianta 20 Mbit/s. V takovém případě se buď můžete spokojit s málem, nebo zkusit jiného dodavatele internetu.