O2 patří mezi giganty v poskytování digitálních služeb. Velké firmy mají často velké sliby, proto jsme pro vás sepsali kompletní nabídku služeb i s cenami. Nepopíratelnou výhodou této společnosti jsou hlavně navzájem doplňující se balíčky, ve kterých získáte výhodně telefon, internet i digitální televizi. Velikost společnosti ale pomáhá i tomu, že může velmi dobře konkurovat nízkou cenou rychlého internetu.
Co tedy v nabídce O2 opravdu stojí za povšimnutí?

O2
HD internet 5G

HD internet na streamování (5G)

Výhodné O2 internet tarify

Velmi výhodný poměr cena / výkon

Podpora 24/7

Podpora 24/7 + žádné smluvní závazky

O2 Internet na doma

O2 nabízí pokrytí téměř celé České republiky a jejich telefonní síť funguje skoro v celém světě. Tisíce spokojených zákazníků stojí na správné reakci společnosti na technologický pokrok.
V ČR reaguje o2 téměř nejrychleji na vývoj nových technologií, proto se jako uživatel dostanete ke stabilnímu a vysokorychlostnímu internetu, který běží na nejvyspělejších datových sítích 5G. Zároveň se O2 stará o hladkou návaznost služeb v rámci jedné společnosti, získáte tak velmi výhodné ceny, jednoduchou instalaci a 24 hodinovou podporu.

Nejvýhodnější O2 internet tarify

Připravili jsme si pro vás ceník, díky kterému si můžete udělat představu, kolik který z internetových O2 tarifů stojí a jaký výkon za tuto cenu dostanete.

V tabulce uvádíme aktuální (1. 1. 2021) přehled O2 internet tarifů. Vybírat můžete celkem z pěti variant pevného připojení:

Internet HD Broznový 20 Mbit/s 299,- Kč/měsíčně*
Internet HD Stříbrný  50 Mbit/s 399,- Kč/měsíčně*
Internet HD Zlatý 100 Mbit/s 499,- Kč/měsíčně*
Internet HD Platinový 250 Mbit/s 599,- Kč/měsíčně*
Internet HD Diamantový 1000 Mbit/s 699,- Kč/měsíčně*

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin * Konečná cena je již po jednorázové slevě 100Kč. *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 40 návštěvníků

Všechny ceny jsou uvedené s prvotní šestiměsíční slevou. K vybraným balíčkům O2 TV zdarma a nemáte se společností žádné smluvní závazky, zbývá proto často kladená otázka, jaký tarif vybrat?

Nyní pravděpodobně přemýšlíte, jaká varianta je právě pro vás v poměru cena / výkon / využití nejvýhodnější. My doporučujeme, abyste si ověřili dostupnost přímo na vaší adrese. Díky tomu během pár vteřin zjistíte, jak vysoké pokrytí daný poskytovatel nabízí právě u vás.

Společnost O2 nabízí také internet skrz v Wi-Fi připojení, pokud se tedy nechcete zaobírat kabeláží, můžete si vybrat O2 Internet HD Bronzový Air, který vás bude stát při připojení 20 Mb/s 299 Kč po počáteční šestiměsíční slevě.

Jak probíhá zapojení 02 internetu?

Po tom, co do ověřování dostupnosti internetu zadáte svou adresu, se vám ozve jeden z O2 operátorů. Spolu pak vyberete vhodný internet podle dostupnosti a vašich přání. Dále se domluvíte na příchod technika, který vše nastaví, přiveze požadovanou technologii, zapojí internet a nastaví Wi-Fi síť pro vaši domácnost.

Tarify O2 internet

O2

O2 Internet HD bronzový

Rychlost stahování
20 mb/s
Rychlost odesílání  2 mb/s

*Cena
299 Kč
měsíčně

Zajímá mě
O2

O2 Internet HD Stříbrný

Rychlost stahování
50 mb/s
Rychlost odesílání  5 mb/s

*Cena
399 Kč
měsíčně

Zajímá mě
O2

O2 Internet HD Zlatý

Rychlost stahování
100 mb/s
Rychlost odesílání  10 mb/s

*Cena
499 Kč
měsíčně

Zajímá mě
O2

O2 Internet HD Platinový

Rychlost stahování
250 mb/s

Rychlost odesílání 25 mb/s

*Cena
599 Kč
měsíčně

Zajímá mě
O2

O2 Internet HD Diamantový

Rychlost stahování
1000 mb/s
Rychlost odesílání 100 mb/s

*Cena
699 Kč
měsíčně

Zajímá mě

* Konečná cena je již po jednorázové slevě 100Kč.

O2 Internet HD Stříbrný

O2

O2 internet HD stříbrný je vhodný ke stahování filmů, písniček, surfování na internetu nebo posílání emailů.

O2 Internet HD Zlatý

O2

O2 internet HD Zlatý s rychlostí 100Mb/s je nejoblíbenější možnost, která uspokojí převážně každého uživatele.

O2 Internet HD Platinový

O2

O2 internet HD Platinový s rychlostí až 250Mb/s je pro náročnější uživatele, kteří stahují velký objem dat nebo hrají online hry.

O2 Internet HD Diamantový

O2

O2 Internet HD Diamantový je dostupný jen na optické síti.  Je určeno pro náročné uživatele, např. pro práci na vzdálené ploše, profesionální grafiky.

Důvody proč se rozhodnout pro O2 internet

Nenechte si ujít stabilní internetové připojení bez ohledu na aktuální počasí nebo dalších faktorů. Pevný internet na doma od o2 vám zajistí plynulý chod internetu, a tak můžete stahovat nebo hrát online hry bez přerušení. Vyberte si jeden z nabízených tarifů nebo nás kontaktujte a my vše vyřídíme za vás.

Bezdrátové připojení formou WiFi pomocí kvalitního modemu. Při využití moderních zařízení od O2 vám zařídí pokrytí bezdrátového internetu pro celý váš byt nebo dům a je tedy jedno odkud se na WiFi připojíte. Kontaktujte nás ještě dnes a vymyslíme pro vás řešení na míru.

O2 nabízí výhodné balíčky jako je např. O2 Family, ve které najdete speciální nabídku pro internet na doma + O2 TV. Ušetřit můžete až 2 670 Kč oproti běžné ceně jednotlivých služeb. Pro případ využití jen internetu na doma vám o2 nabídne též výhodné ceny balíčku plné výhod.

Neomezený pevný internet je ideálním řešením pro stahování a odesílání velkých i malých objemů dat. Přehrávání videí na internetu, nekonečné poslouchání hudby, on-line hry nebo streamování videí. S internetem od o2 se nemusíte nijak omezovat. Kontaktujte nás ještě dnes a my vám zjistíme dostupnost na vaší adrese.

Technická podpora o2 je tu pro svoje zákazníky 24h každý den a to 365 dní v roce. Jakmile máte jako zákazník nějaké dotazy, stačí zavolat na podporu nebo napsat online na webových stránkách.

Možnosti s internetem od O2

Až 2x rychlejší internet na doma

Dnešní technologie přináší ještě rychlejší internet na doma. Výrazné navýšení rychlosti připojení, díky které lze na stávajících telefonních přípojkách dosahovat až na dvojnásobné hodnoty připojení.

Rychlá a silná Wi-Fi

Z důvodu přibývání uživatelů, kteří využívají Wi-Fi, O2 přišlo s novým supervýkonným modemem O2 Smart Box, který vám zajistí o vysokorychlostní přenos dat s vysokou stabilitou připojení.

Bezpečné surfování na internetu

S O2 Security získáte pravidelné statistiky ohledně zachycení útoků na internetu. Při návštěvě nebezpečné webové stránky Vás O2 Security informuje a zastaví.

Chytrá domácnost

Pro nadšence do chytrých domácností O2 nabízí různé balíčky pro bezpečný dům nebo byt. Chytrá domácnost od O2 nabízí různé kamery nebo senzory za měsíční pronájem.

5G internet na doma

Poměrně nová a velmi populární 5G síť vám umožní používat internet HD za velmi stabilní a rychlé podmínky. Zájemci 5G internetu se k této síti připojí jednoduše vzduchem.

O2 Spolu – Balíček internet a TV

Mějte vše pohromadě za výhodnou cenu a sjednejte si rovnou mobilní tarif, internet na doma s digitální O2 TV s vámi vybraným tarifem. Vše si nakombinujete podle vašich potřeb.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami