O2 patří mezi giganty v poskytování digitálních služeb. Velké firmy mají často velké sliby, proto jsme pro vás sepsali kompletní nabídku služeb i s cenami. Nepopíratelnou výhodou této společnosti jsou hlavně navzájem doplňující se balíčky, ve kterých získáte výhodně telefon, internet i digitální televizi. Velikost společnosti ale pomáhá i tomu, že může velmi dobře konkurovat nízkou cenou rychlého internetu.
Co tedy v nabídce O2 opravdu stojí za povšimnutí?

O2
HD internet 5G

HD internet na streamování (5G)

Výhodné O2 internet tarify

Velmi výhodný poměr cena / výkon

Podpora 24/7

Podpora 24/7 + žádné smluvní závazky

O2 Internet na doma

O2 nabízí pokrytí téměř celé České republiky a jejich telefonní síť funguje skoro v celém světě. Tisíce spokojených zákazníků stojí na správné reakci společnosti na technologický pokrok.
V ČR reaguje o2 téměř nejrychleji na vývoj nových technologií, proto se jako uživatel dostanete ke stabilnímu a vysokorychlostnímu internetu, který běží na nejvyspělejších datových sítích 5G. Zároveň se O2 stará o hladkou návaznost služeb v rámci jedné společnosti, získáte tak velmi výhodné ceny, jednoduchou instalaci a 24 hodinovou podporu.

Nejvýhodnější O2 internet tarify

Připravili jsme si pro vás ceník, díky kterému si můžete udělat představu, kolik který z internetových O2 tarifů stojí a jaký výkon za tuto cenu dostanete.

V tabulce uvádíme aktuální (1. 7. 2020) přehled O2 internet tarifů. Vybírat můžete celkem z pěti variant pevného připojení:

Internet HD Broznový 20 Mbit/s 199,- Kč/měsíčně
Internet HD Stříbrný  50 Mbit/s 299,- Kč/měsíčně
Internet HD Zlatý 100 Mbit/s 399,- Kč/měsíčně
Internet HD Platinový 250 Mbit/s 499,- Kč/měsíčně
Internet HD Diamantový 1000 Mbit/s 599,- Kč/měsíčně

Všechny ceny jsou uvedené s prvotní šestiměsíční slevou. K vybraným balíčkům O2 TV zdarma a nemáte se společností žádné smluvní závazky, zbývá proto často kladená otázka, jaký tarif vybrat?

Nyní pravděpodobně přemýšlíte, jaká varianta je právě pro vás v poměru cena / výkon / využití nejvýhodnější. My doporučujeme, abyste si ověřili dostupnost přímo na vaší adrese. Díky tomu během pár vteřin zjistíte, jak vysoké pokrytí daný poskytovatel nabízí právě u vás.

Společnost O2 nabízí také internet skrz v Wi-Fi připojení, pokud se tedy nechcete zaobírat kabeláží, můžete si vybrat O2 Internet HD Bronzový Air, který vás bude stát při připojení 20 Mb/s 249 Kč po počáteční šestiměsíční slevě.

Jak probíhá zapojení 02 internetu?

Po tom, co do ověřování dostupnosti internetu zadáte svou adresu, se vám ozve jeden z O2 operátorů. Spolu pak vyberete vhodný internet podle dostupnosti a vašich přání. Dále se domluvíte na příchod technika, který vše nastaví, přiveze požadovanou technologii, zapojí internet a nastaví Wi-Fi síť pro vaši domácnost.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 104 návštěvníků