WhatsApp je oblíbená mobilní aplikace, kterou mají ve svém telefonu nainstalovanou miliony a miliony lidí. Není se vlastně čemu divit, vždyť skrze ní můžete telefonovat, posílat zprávy, provádět skupinové hovory nebo volat přes video.Opravdu ale WhatsApp využíváte na maximum? Jsou věci, které tahle aplikace umí, ale ne každý, kdo ji používá, o nich ví!

WhatsApp toho umí hodně

Volání, zprávy, chaty, videohovory – to je klasika, na kterou jsme u téhle mobilní aplikace vlastně už zvyklí. Už tak se zdá, že toho umí hodně, pravda je ale taková, že toho umí ještě mnohem více, akorát ne každý to ví. Co tedy dalšího tahle šikovná appka umí a vy o tom třeba nemáte tušení?

Ukládá důležité zprávy

Zatímco některé zprávy nemají význam, jiné mají důležitou hodnotu. A právě k těm se mnohdy chceme vrátit, jenže ne vždy je snadné dohledat jednu zprávu mezi stovkami dalších. Naštěstí je možné důležité zprávy ukládat a poté se k nim pohodlně vracet.

Označuje přečtené zprávy za nepřečtené

Podařilo se vám otevřít konverzaci, u které jste nechtěli, aby druhá strana věděla, že jste zprávy četli? Aplikace vám pomůže, protože pokud budete chtít, můžete danou zprávu označit jako nepřečtenou, ačkoli jste ji četli. A druhá strana se o ničem nedozví!

Umožňuje odpovídat na konkrétní zprávy

Ve skupinovém chatu se velmi snadno stane, že se mezi zprávami ztratíte a nežli třeba stihnete na jednu odpovědět, ostatní účastníci chatu už ani nepoznají, na co vlastně odpovídáte? Tehdy není nic jednoduššího, nežli odpovědět na jednu konkrétní zprávu a to tak, že na dané zprávě přejedete prstem doprava a odpovíte přímo na ni.