Internetová televize je jednou z nejmodernějších záležitostí, co se týče poskytování multimediální zábavy v domácnostech. Už dlouho je internetová televize součástí stálé nabídky poskytovatelů připojení k internetu a podobných služeb. Přitom je ale spousta lidí, pro které je internetová televize stále velkým otazníkem.

Rozhodnout se pro ni, nebo zůstat u klasické digitální televize? Sama televize přes internet je totiž až překvapivě výhodná a dokáže nabídnout celou řadu zajímavých funkcí. A přesně to je i důvodem, pro je internetová televize nejvíce poptávanou službou v současnosti. My vám představíme, jaké výhody vám dokáže internetová televize rozhodně přinést!

Jednoduchá instalace připojení

U standardní digitální televize musíte mít buď společný přijímač pro dům, nebo dokonce zakoupit svůj vlastní. Poté je potřeba jej nastavit tak, aby přijímal dostatek satelitů. U televize přes internet se ale nemusíte s ničím takovým trápit. Vše funguje pouze přes internetové připojení, díky čemuž tak můžete jednoduše připojit a rovnou koukat!

Všechny kanály na maximální kvalitu

U problémů s laděním ještě chvíli zůstaneme. Mnohdy se totiž stalo, že digitální televize přijímala některé kanály v horší kvalitě, nebo dokonce vůbec. Díky tomu, že veškerá data čerpá internetová televize přes internet, tak nemusíte tyto problémy řešit. Vaše televize přes internet vám poskytne vždy maximální kvalitu.

Chytré aplikace, které se vám zalíbí

Aplikací dělají z televize přes internet ještě větší parádu, než kdy dřív! Díky nim vám internetová televize přinese nejen současnou zábavu v TV, ale také díky funkci videotéky celou řadu dalších seriálů a filmů zcela mimo vysílání. Navíc si zamilujete možnost nekontinuálního vysílání, díky čemuž můžete sledovat pořady o které jste přišli, nebo začaly před vaším příchodem.