Do pětiset korun je opravdu v dnešní době možné získat výhodný mobilní tarif. Jedná se ale o tarify, které rozhodně nebudou splňovat potřeby lidí závislých na každodenní intenzivní komunikaci. Zcela naopak, dost často se podobné tarify hodí pro občasné a nenáročné používaní.

Často nás ale dokáže překvapit, co takové nabídky mohou obsáhnout. A proto se i dnes podíváme na to, co výhodný mobilní tarif do pětiset korun vůbec může běžně nabídnout.

Občas se najde i neomezené volání

Zajímavou součástí je neomezené volání, které opravdu jednou za čas mobilní tarif v této cenové hladině dokáže nabídnout. Velice často se ale bavíme o neomezeném volání v rámci konkrétní sítě u operátora. To může být vhodné pro pracovní skupinu nebo rodinu, jinak už moc perspektivní podobná služba není. Rozhodně ale jednou za čas výhodný mobilní tarif nabídne právě i neomezené volání do všech sítí, nebo minimálně pořádnou dávku minut, kterou bude složité vůbec vyčerpat.

SMS a MMS jako samozřejmost

Jedná se o služby, které jsou hlavně díky aktivnímu používání připojení k internetu dnes už ve velkém útlumu. I tak se ale občas hodí SMS a MMS zkrátka mít k dispozici. Výhodný mobilní tarif většinou dokáže nabídnout SMS v kompletně neomezeném měřítku, MMS potom v měřítku o něco menším, ale také najdeme nějakou minimální hladinu, která je jeho součástí.

Výhodný mobilní tarif a internet

Poslední částí jsou rozhodně mobilní data. U výhodných mobilních tarifů nemůžeme čekat mobilní internet s neomezenou hodnotou, nebo vysokými čísly. Rozhodně pokud ale patříte mezi občasné uživatele pro jízdní řády, klasické webové stránky, počasí a podobně, tak by vám mohl vystačit. Nejvyšší standardní hodnota bude kolem jednoho gigabajtu. To postačí pro základ, ale určitě ne pro multimédia po dobu jednoho měsíce.