Vodafone nově nabízí tarif, díky kterému můžete získat neomezený internet v mobilu a užívat si tak surfování online naprosto bez omezení. Pro získání nového tarifu je ale potřeba splnit několik podmínek.

Dlouho očekávaný tarif

Na podobnou nabídku jsme opravdu čekali hodně dlouho a za nás si teď zákazníci Vodafone musí mnout ruce. Konečně se totiž dočkali takového tarifu, který je nebude nijak a v ničem omezovat. Samozřejmě až na již zmíněné podmínky, které je potřeba splnit. O jaké podmínky jde?

V první řadě musíte mít pevný internet, bez něhož není tarif dostupný jako samostatná služba. A to může být opravdu velká překážka. Druhou podmínkou je propojení několika SIM karet, tarif totiž nefunguje pro jednotlivce, ale pouze pro skupiny, které tvoří minimálně 2 telefonní čísla. Tak co si o tom myslíte?!

Neomezený internet v mobilu

Jak jsme napsali výše: tarif můžete získat mimo nutnosti v podobě pevného internetu jedině tím, že spojíte minimálně 2 čísla. Platí zde měřítko, že čím více čísel, tím lepší cena na osobu. Když spojíte dvě SIM karty, vyjde vás tarif na 998 Kč měsíčně na osobu, když propojíte tři telefonní čísla, zaplatíte měsíčně 732 Kč na osobu a v případě, kdy dáte dohromady 4 účastníky, vyjde tarif na 599 Kč měsíčně na osobu.

V případě varianty pro 4  osoby ještě každý z vás získá slevu 3000 Kč na pořízení nového tabletu,c chytrých hodinek nebo mobilního telefonu.