Připojení k internetu s rychlostí jednoho gigabitu se pomalu stává běžnou záležitostí na trhu. Také proto ji nabízí i Vodafone internet a to rovnou za výbornou cenu. Samotný tarif s gigabitovou rychlostí lze získat již za 899 Kč, což je standardem za internet v podobné rychlostní kategorii.

Vodafone internet vám v rámci daného tarifu nabídne ale o poznání menší rychlost nahrávání dat, která je zde stanovena na 50 Mb/s. V tomto ohledu rozhodně Vodafone internet ztrácí oproti některým svým konkurentům. Rozhodně se ale nedá říct, že by to pro Vodafone internet byla prohra. Stále se totiž bavíme o poskytovateli, který má jednu z nejlepších sítí pro poskytování připojení k internetu pro domácnosti v České republice.

Výborná volba pro velké rodiny

Určitě se ale ptáte, zdali gigabitový internet vůbec opravdu využijete? Možná vás to překvapí, ale naprostá většina uživatelů je schopna využít možností gigabitového připojení téměř až na jeho limity. Jednou z typických možností je pořízení takto rychlého připojení k internetu pro větší domácnosti.

V exponovaných momentech je u velkých rodin připojena spousta zařízení a to znamená, že se veškeré rychlost připojení pro jednotlivé zařízení musí neustále přerozdělovat. Čím větší dávku dat přerozdělujete, tím více vám pochopitelně zůstane.

Vodafone internet pro hráče online her

Jednou z dalších možností využití je například pro hráče online her. Moderní online hry jsou opravdu závislé na maximálně nízké odezvě a vysoké rychlosti. Sebelepší hráč tak neumí naplnit svoje dovednosti, pokud nemá výborné připojení k internetu. Gigabitový internet je pro hráče počítačových her jako dělaný a rozhodně se nemusíte bát jakýchkoliv problémů s vysokou odezvou nebo latencí.