V posledních měsících se ukazuje spousta zajímavých nabídek tarifů jak od mateřských, tak i od virtuálních operátorů. Srovnání tarifů je tedy žhavým tématem a my si v rámci našeho vlastního srovnání tarifů nebudeme s ničím brát servítky a půjdeme rovnou do těch nejvyšších řad.

Veškeré nabídky, které v rámci našeho srovnání tarifů od mobilních operátorů dnes zazní, budou totiž pouze kompletně neomezené tarify. Tedy to nejlepší, co vám každý z trojice operátorů ve složení Vodafone, T-mobile a O2 dokáže nabídnout. Jdeme na to!

Na kolik vyjde neomezený tarif u průkopníka T-mobile?

T-mobile se do paměti místních uživatelů mobilních dat mohl zapsat především díky tomu, že v létě roku 2019 nabídl jako první tuzemský operátor neomezená data, a to rovnou po dobu celých prázdnin a všem předplaceným kartám zdarma. Opravdu husarský kousek v oblasti PR a marketingu, protože málokdo poté od neomezených dat odešel a zůstal u nich dodnes. Aktuálně nejvýkonnější plně neomezený tarif od T-mobile s názvem MAX neomezeně seženete za 1 575 Kč.

O2 jako druhý v našem srovnání tarifů i v pořadí

Společnost O2, která se může naopak těšit primátu v podobě aktivních čísel v České republice, T-mobile následovala poměrně záhy a brzo i modrý operátor nabídnul svůj kompletně neomezený tarif. Aktuální nabídce tarifů tak vévodí série tarifů NEO, která od bronzové úrovni nabízí kompletně neomezené služby za cenu 1 099 Kč.

I Vodafone nabízí kompletně neomezené služby

Poslední v rámci našeho srovnání tarifů je pak další operátor původem z Německa, a to rudý Vodafone. Na něj se v tomhle ohledu čekalo nejdéle, ale nakonec také svým zákazníkům nabídl kompletně neomezenou tarifní nabídku. Plně neomezený tarif s názvem Red MAXI seženete v „plné palbě“ za bezkonkurenčně nejvyšší cenu z porovnání ve výši 2 248 Kč.