Internet TV je součástí každé moderní domácnosti. Výhody, které nám televize přes internet oproti klasické pozemní digitální televizi nabízí, jsou rozhodně výjimečné už jenom kvůli technologii samotné. Do značné míry je ale může ovlivnit také poskytovatel svojí nabídnou a činností.

Dnes se podíváme na porovnání rovnou dvojice poskytovatelů – O2 a T-mobile, a zkusíme najít který dokáže poskytovat lepší služby v rámci internet TV.

T-mobile je levná internet TV s méně možnostmi

Pokud bychom začali od T-mobile, tak nás nejspíše překvapí, jak malou nabídku televize přes internet poskytuje. Jak co se týče tarifů, tak i rozšiřujících balíčků, nemáme příliš mnoho na výběr. Jenže na druhou stranu, ceny jsou zde opravdu příjemné a dokáží hravě porazit velkou část konkurence.

Z toho důvodu jsou tak rozhodně ceny T-mobile velice atraktivní a pokud chcete výhody samotné televize přes internet hlavně vyzkoušet, tak se bavíme nejspíš o ideální volbě. Zrovna nabídka T-mobile internetová televize navíc může být o to lepší, že je šitá na míru nenáročným uživatelům, kteří naopak od založení po celkovou správu chtějí mít všechno co nejjednodušší.

O2 internet TV a její gigantická nabídka

Vedle toho společnost O2 rozhodně vede jiný režim. Jejich televize přes internet vám dokáže nabídnout neskromné množství opravdu kvalitních funkcí a hlavně tarifů, které stojí za zvážení.

Třešničkou na dortu jsou tady hlavně bonusové balíčky, které internetová TV dokáží naprosto precizně vytesat do podoby, kterou si přejete. Díky tomu televize přes internet bude obsahovat hlavně ty kanály a služby, které chcete opravdu využívat. A komu by se nelíbila možnosti si přizpůsobit každou službu tak, aby všechny investované peníze dokonale plnily svůj účel a nepřišly nazmar.