Vánoční nabídka Vodafone je tady a zákazníci červeného operátora, který patří k nejsilnější trojici na českém mobilním trhu, určitě zajímá, na co se letos mohou těšit a co si pro ně operátor připravil za zajímavé akce.

Vánoční nabídka Vodafone: dárky napříč všemi službami

Na vánoční nabídku Vodafone jsme si počkali, představil ji jako poslední z trojice mobilních operátorů. Počkat si se ale vyplatilo, protože Vodafone rozhodně netroškařil a připravil si pro své zákazníky dárky napříč všemi službami. Rozhodně se tak je na co těšit a na své si určitě přijde úplně každý, ať už hledá cokoli.

Pevný internet zdarma na 3 měsíce

Do konce ledna roku 2021, který tu bude co nevidět, mohou stávající i noví zákazníci získat pevný internet na 3 měsíce zdarma. U nových zákazníků je to jasné: tam stačí, když si u operátora sjednají novou službu. Stávající zákazníci nebudou ochuzeni o možnost užívat si internet zdarma po dobu tří měsíců, ale u nich je podmínka taková, že si musí navýšit rychlost internetu.

Zařízení se slevou

Rozbalit si pod stromečkem, nebo klidně ještě před Vánoci, chytré hodinky, tablet nebo mobilní telefon? Tomu by odolal jen málokdo. I na tohle Vodafone myslel a zákazníkům tak v rámci vánoční akce nabízí slevu na vybraná zařízení. Sleva platí až do 31. ledna roku 2021 a vztahuje se nejen na chytré hodinky, ale i tablety, notebooky, televize nebo herní konzoli PS4.

Data bez omezení

Vánoční nabídka Vodafone zahrnuje také neomezená data v mobilu. V dnešní době trávíme na mobilních telefonech stále více času a chceme mít připojení k internetu prakticky kdekoli. Až do konce ledna proto červený operátor nabízí svým zákazníkům neomezená data v mobilu s měsíčním datovým tarifem. Data lze aktivovat pouze jednou na stránkách operátora.