Vodafone letos své zákazníky s vánoční nabídkou pořádně napínal. Na představení letošní sváteční akce si tak museli počkat až do poloviny listopadu. Jak se ale ukázalo, čekání se opravdu vyplatilo!

Jaké budou Vánoce u Vodafone?

Ať už patříte mezi věrné zákazníky červeného operátora, který patří mezi nejsilnější trojku mobilních operátorů na trhu, nebo ne, určitě jste zvědaví, co si letošní rok připravil. Můžeme vám prozradit, že se vánoční nadílka nese především v duchu balíčků Vodafone Pass.

Balíčky Vodafone Pass uživatelům umožňují užívat si oblíbené činnosti, jako například sledování videí nebo chatování s přáteli, aniž by museli čerpat data ze svého standardního měsíčního tarifu. V rámci vánoční akce nyní budou moci celkem 7x do měsíce aktivovat některý z balíčků a to zcela zdarma.

Do konce Vánoc? Kdepak!

Jak už to u vánočních nabídek bývá, zpravidla skončí buď hned po Vánocích, nebo trvají maximálně do konce roku. U červeného operátora je to ale jinak! Červený operátor totiž rozhodl, že jeho zákazníci mohou být šťastní po celý rok a nikoli jen v období svátků. Proto akci s balíčky nechá běžet od listopadu tohoto roku až do listopadu roku 2019.