Chtěli byste levnější pevný internet, zvýhodněný tarif nebo například stále oblíbenější internetovou televizi? U růžového operátora T-Mobile startují Vánoce už nyní – a věřte, že vánoční kampaň zalitá růžovou barvou rozhodně bude stát za to!

Už jste se stali součástí služby Magenta 1?

Už je to nějaký pátek, co T-Mobile svým stávajícím i novým zákazníkům představit věrnostní službu Magenta 1. Ta se za uplynulých 9 měsíců těší stále větší popularitě, o čemž svědčí i výrazný nárůst prodejů fixních služeb. Magenta 1 uživatelům přináší možnost sloučit si všechny služby do jednoho tzv. magenta účtu a čerpat výhody, díky nimž mohou mít levnější pevný internet, volání nebo internetovou televizi.

Co vás čeká na Vánoce?

I když by se mohlo zdát, že do Vánoc je stále ještě daleko, T-Mobile se jako první vytasil s vánoční kampaní, která bude nejen pořádně růžová, ale zároveň i hodně nadupaná! Uživatelé služby Magenta 1 se tak mohou těšit na nový budget, se kterým si budou moci pořídit zařízení v podobě televize, smartphonů nebo notebooků za zvýhodněnou cenu.

Jak to celé funguje? Pakliže si všechny služby sloučíte, vytvoříte si tak u T-Mobile tzv. magenta účet, na kterém se vám budou sčítat bonusy. Nastřádané bonusy je pak možné jednorázově použít na koupi mobilního telefonu od Samsungu, suprového notebooku nebo televize SONY.

Pevný internet i volání levněji

Díky Magenta 1 můžete mít všechny služby levnější – v souvislosti na tom, kolik služeb si u operátora sjednáte, totiž můžete na všechny služby čerpat slevu ve výši až 25 %. Využívat tak můžete levnější pevný internet, levnější mobilní tarif nebo můžete platit méně za internetovou televizi.

Od 1. listopadu do 31. prosince tohoto roku si u T-Mobile rovněž můžete pořídit mobilní telefony Samsung – konkrétně se bude jednat o Samsung Galaxy J3 a Samsung Galaxy J5. Navýšíte-li si tarif z S na M, nebo si tarif M sjednáte nově, získáte jeden telefon za 1 Kč a druhý za pouhých 499 Kč.