V létě můžete využít lákavé akce a získat neomezená data od T-Mobile. Stačí k tomu udělat jediné: cestovat po krásných místech České republiky v rámci letní akce “Spolu po magentové”.

“Spolu po magentové” od 1. července

Růžový operátor přišel se zajímavým způsobem, jak své zákazníky motivovat k výletům a poznáváním krás naší země. Vymyslel proto akci nesoucí název “spolu po magentové”, do které se společně s ním, portálem Kudyznudy.cz a Czech Tourism zapojilo více jak 1700 subjektů. Mezi těmi najdete nejen známé hrady a zámky, ale mimo jiné také restaurace nebo hotely. Akce začala již prvního července a potrvá až do konce srpna.

Využijte neomezená data od T-Mobile

Koho by nelákala možnost využít neomezená data od T-Mobile, že? Nyní k tomu máte příležitost! Obdobně jako tomu bylo loni v létě, kdy oblíbený růžový operátor rozdával data úplně zadarmo, je tomu i letos, kdy však můžete spojit příjemné s ještě příjemnějším!

O co tedy v celé akci vlastně jde?

T-Mobile se ve spolupráci s Czech Tourism, portálem Kudyznudy.cz a dalšími subjekty domluvil na tom, že jakmile navštívíte zapojená místa, získáte data zdarma. Na vybraných místech, které se do akce zapojily, najdete propagační materiály s QR kódy. Daný QR kód stačí jednoduše naskenovat nebo opsat, poslat zdarma v SMS zprávě a poté potvrdit souhlas s lokalizací, díky které si operátor ověří, že se na daném místě skutečně nacházíte. Poté obdržíte kód, který zadáte do aplikace Můj T-Mobile a získáte neomezená data na celých 24 hodin.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 899 návštěvníků