O2 televize je službou, která patří na současném trhu mezi ty nejžádanější. Trend televize přes internet se dostal už do většiny domácností a znamená další krok kupředu. Přitom vznikla celá řada poskytovatelů služeb, kteří se specializují na různé parametry služby.

Mezi nimi ale dokázalo O2 najít opravdu dobré zázemí. A to hlavně z toho důvodu, že oproti ostatním poskytovatelům vám dokáže nabídnout O2 televize opravdu exklusivní obsah z lukrativních oblastí ke sledování.

Jak fungují doplňkové balíčky programů?

Funkce balíčků je ve své podstatě jednoduchá. V rámci O2 TV si vyberete základní tarif, který vždy obsahuje ty nejklasičtější kanály. Ty jak na pozemním vysílání, tak i u televize přes internet opravdu reprezentují základ sledovaných kanálů. Jenže pak se může stát, že budete chtít koukat na exklusivnější výběr.

Finančně by nebylo rozumné, kdyby televize přes internet obsahovala dražší a dražší tarify nafouklé o lepší kanály všech kategorií. Místo toho jsou tady doplňkové balíčky programů, které vám umožní vybírat přesně podle vaší chuti.

Exklusivní obsah O2 televize

Oproti všem dalším poskytovatelům vám mohou navíc nabídnout tarify O2 televize exklusivní obsah. Tento obsah si můžeme užívat hlavně na sportovních kanálech, kde vám televize přes internet od O2 nabídne exklusivní kanály a pořady z hokeje, fotbalu nebo bojových sportů.

Velký výběr možností

Rozhodně ale O2 televize prostřednictvím doplňkových balíčků nenabídnou jenom sportovní zážitky. Naopak nabídnou také celou řadu dalších balíčků podle nejoblíbenějších žánrů. Jenom namátkově můžeme uvést mezi nejoblíbenějšími filmové a seriálové baličky včetně kompletního HBO. Oblíbené jsou ale i dokumentární, dětské nebo historické doplňkové balíčky k O2 televizi.