Jen málokdo by neznal Tinder, oblíbenou mobilní seznamku, která má v současné době cca 3,8 milionů platících zákazníků. Nyní Tinder spustila novou službu – Tinder U. O co se jedná? A pro koho je tato nová aplikace určená? To se dozvíte v dnešním článku!

Tinder U pouze pro studenty

Koncovka U u nové aplikace má svůj jasný důvod – je totiž zkratkou pro slovíčko Universities, což znamená, že appku vymezuje pouze pro studenty amerických College. Proč je nová aplikace určena pouze pro studenty není známo, nicméně určitě si najde své uživatele.

Kontrola lokality i speciální email

Nová aplikace své uživatele lokalizuje a dokáže poznat, jestli se daný člověk skutečně většinu času pohybuje v okolí registrované univerzity. Tím má zabránit zneužívání aplikace uživateli, kteří nepatří mezi vysokoškoláky. Nutno rovněž dodat, že pro spuštění aplikace je nutné mít speciální email s koncovkou .edu, bez kterého se do Tinderu U jednoduše nedostanete.

Zatím funguje pouze na OS iOS

Nová aplikace zatím funguje pouze na smartphonech, které disponují operačním systémem iOS. Pro uživatele, jejichž mobilní telefony mají operační systém Android, se verze aplikace teprve chystá, tak snad se také dočkají.