Společnost Telly v červnu potěší všechny nadšence, kteří rádi sledují kanál Discovery HD. Ten patří celosvětově mezi nejoblíbenější dokumentární programy. V tomto měsíci jej společnost zpřístupnila úplně všem svým divákům.

O Discovery HD je obrovský zájem

Televizní program Discovery HD se těší opravdu velké oblibě. Zaměřuje se zejména na odvětví vědy, přírody, techniky a historie. Dosah vysílaných pořadů je díky jejich rozmanitosti opravdu velký a zájemců neustále přibývá.

Právě toho se rozhodla využít společnost Telly, která tento prémiový kanál v měsíci červnu zpřístupnila úplně všem svým zákazníkům. Kanál tak mohou pohodlně sledovat i ti diváci, kteří mají zaplacený nejnižší nabízený tarif.

Červnové premiéry, které můžete sledovat na Telly TV

Kanál Discovery HD v tomto měsíci chystá hned dvě zajímavé premiéry. Ty si určitě nebude chtít nechat ujít žádný nadšenec. Jednou z premiér je dokument nesoucí název Boj o velryby: Příběh kapitána Watsona. Druhou premiérou, která bude v očích mnoha diváků možná ještě o něco zajímavější, je dokument s názvem Space X. Už asi tušíte, že se bude zaměřovat na nedávný let do vesmíru, který sledovaly miliony lidí po celém světě.