Internet s televizí už oddělené používají domácnosti na denním pořádku. Jen málokterá nevyužívá internet s televizí, nebo alespoň jednu z těch to služeb. Moderní technologie ale nabízejí stále nová a nová technologická řešení běžných problémů. Příklad tak může být televize s internetem jako jeden celek.

Už dlouhou dobu je k dispozici televize přes internet, která se v mnohém liší od digitálního připojení. Jenže kombinace internet s televizí posouvá tuto službu ještě dál. Dnes si popíšeme, proč takovou službu využít a na kolik vás internet s televizí může vyjít.

Proč využívat internet s televizí jako kombinaci?

I samotná televize přes internet zařízení kompletně bez návaznosti na samotné připojení pochopitelně může svoji funkci plnit. Zásadním rozdílem je ale především fakt, že v kombinaci můžete počítat s internetem o dostatečném výkonu. Samotná televize totiž dokáže ukrojit z připojení podstatnou část výkonu.

A to především v případě, kdy televize přes internet přijímá signál ve vysokém rozlišení některých kanálů. S použitím kombinovaného internetu s TV ale nemusíte mít strach o výrazné poklesy rychlosti a stability samotného internetu. Mimo toho dokonce můžete využívat speciálních služeb, jako je například Internet HD s rozšířenou podporou streamování a videotéky od O2.

na kolik vás takové služba může vyjít?

Internet s televizí se dost často dá pořídit za velice výhodné ceny, které jsou příznivější, než kdyby byly internet a televize přes internet zařízeny samostatně, a ne formou tohoto balíčku. Většinou se dostanete s cenou za základní služby do pěti set korun. Výhodou přitom je, že díky kombinaci těchto služeb dokáže poskytovat kombinaci mnohem větší množství společností, než často poskytuje jednu nebo druhou službu samostatně.