Příchod televize s internetem otevřel neuvěřitelné množství nových možností, jak si užívat vysílání a potencionály televize ještě mnohem víc. Sama televize s připojením k internetu je výhodná tím, že vám nabízí celou řadu výborných online aplikací, které stojí za shlédnutí. Především jsou pak streamovací platformy tím, co televize s internetem dokáže ocenit především.

Máme jich přitom celou řadu k dispozici a každá televize s internetem podporuje všechny z nich. Pojďme se podívat na nejoblíbenější platformy, které vám může televize s internetem nabídnout k doslova neomezenému zážitku!

Poměrně přehlížená platforma Amazon

Pokud chcete svoje připojení k internetu opravdu vyčerpat, tak rozhodně můžete zkusit platformu Amazon. Patří totiž mezi takové, které dávají k dispozici snad nejvyšší kvalitu videí ve všech snímcích. Amazon je přitom u nás poměrně dost přehlížený, protože se zaměřuje spíše na zámořské publikum. Produkce společnosti Amazon ale rozhodně nepatří mezi propadáky, zcela naopak.

Překvapit vás rozhodně může, že na rozdíl od Netflix nebo HBO, se nesnaží Amazon tvrdě útočit na všeobecně známé tituly, ale hledá nové cesty k divákům. Rozhodně vás tak nebude bavit. Nevýhodou může být, že potřebujete opravdu dobré připojení k internetu. To ale rozhodně není problém, pokud disponujete připojením v řádu stovek megabitů.

Všeobecně oblíbené Netflix či HBO

V Evropě se pak můžeme bavit především o HBO, pokud budeme hledat tu nejsledovanější platformu. Vedle ní Netflix dokáže nabídnout výbornou produkci jak pro publikum u nás, tak i především v USA. Co se týče připojení k internetu, tak jsou tyto streamovací platformy o dost přátelštější. I tak vám ale nabídnou opravdu kvalitní produkce, přičemž se mohou chlubit širokým spektrem všeobecně známých a oblíbených titulů.