Televize přes internet je dneska velice oblíbenou a standardně nabízenou službou od velké řady poskytovatelů. Většinou se poskytovatelé předhánějí v tom, od koho bude televize přes internet levnější nebo nabídne více programů. Jenže v tomto ohledu je televize přes internet od společnosti O2 velice rozdílná.

Těmi, kdo konkrétně kvality Internet TV od O2 dokáží opravdu docenit, budou milovníci sportu. O2 vám totiž v rámci svojí vlastní internet TV nabízí nemalé množství exklusivního obsahu, který většina dalších televizí nemůže poskytnout kvůli držení licenčních práv na soutěže. Co ale můžete čekat?

Milovníci bojových sportů a fotbalu si přijdou na své

Pokud jste milovníky bojových sportů konkrétně, tak zde najdete opravdu zcela exklusivní obsah na základě držení licenčních práv na soutěže MMA a mnohé další. Sportovní internet TV vám nabídne svůj vlastní kanál, který se bojovým sportům věnuje a nabízí celodenní obsah plný zápasů i dokumentů ze života bojovníků a prostředí bojových sportů.

Vedle toho fotbalisté rozhodně také budou spokojení. Zde se můžete těšit na to, že O2 vlastní licence na některé z nejslavnějších fotbalových soutěží. Typicky jde kupříkladu o Premier league z Anglie, které vám O2 nabízí v rámci internet TV dokonce i na svém vlastním vyhrazeném kanále.

Hokejové a tenisové soutěže

V rámci hokeje se můžete těšit na to, že dostanete slušnou nálož zápasů NHL, a především O2 vlastní velkou část licenčních práv na extraligu. Druhou část přitom vlastní veřejná ČT4, takže s O2 TV vám tak rozhodně žádný zápas neuteče.

Posledním kanálem, který vám internet TV od O2 nabídne exklusivně, je kanál věnující se tenisovým turnajům. Zde dostanete možnost sledovat většinu turnajů z celého světa. Jedinou výjimku tvoří grandslamy, kde jsou dlouholetými vlastníky práv kanály Eurosport.