Tarify pro školáky jsou velice ekonomickou záležitostí, která vám umožní nabídnout za velice rozumné peníze dostatečné tarify pro malé děti, školáky i středoškolské a vysokoškolské studenty. Jedná se o velice kvalitní tarify, které dnes již standardně nabízí všichni důležití operátoři na domácí půdě. Díky tomu jsou tak tarify pro školní děti velice dostupnou volbou.

Možná vás u toho ale překvapí, že mnohdy dokáží tarify pro školáky nabídnout ohromnou finanční úsporu oproti podobným tarifům ze standardní nabídky. Běžně totiž tarify pro školáky nejsou nijak omezené, nebo méněcenné oproti těm, které užíváme v práci i pro soukromé účely jako dospělí. Jen s tím rozdílem, že tarify pro školáky představují extrémně dostupné mobilní tarify.

Plnohodnotný tarif se vším všudy

Většina lidí by mohla očekávat, že budou tarify pro děti školou povinné v nějakém ohledu méně kvalitní nežli klasické tarify. Sama cena by tomu už napovídala, protože jsou tyto speciální mobilní tarify levnější mnohdy i o více nežli polovinu. Přitom obsahují podobný rozsah služeb.

Takto to ale rozhodně není. Tarify pro školáky jsou opravdu navrženy tak, aby mohly při velice dostupné ceně nabídnout rodičům a dětem možnost, jak financovat potřeby komunikace a zábavy na chytrých zařízeních. I proto jsou občas mobilní tarify trochu jiné, co se obsahu týče. Především je zde pak kladený větší důraz na dostatek mobilních dat.

Co je potřeba pro tyto tarify splnit?

Díky cenové nabídce nízko pod standardními cenovými tarify, je tak potřeba pro vlastnictví tarifu dokázat jednoduchým dokladem, že je dítě opravdu studentem. Typicky stačí většinou oranžová průkazka, nebo průkazka ISIC s platnou validací od školy. Standardně mobilní tarify navazují i další roky, pokud se vždy prokážete obnovenou průkazkou.