Tarif s neomezenými daty mohou studenti u červeného mobilního operátora využívat od 21. září v rámci limitované akce nesoucí název #jetovtobě Neomezený. Nabídka platí jen do konce října tohoto roku.

Tarif s neomezenými daty pro nové i stávající zákazníky

Limitovaná nabídka je určena pro nové i stávající zákazníky. Je však podmíněna věkem a využívat ji tak mohou zákazníci ve věkovém rozpětí 6 až 26,9 let, kteří mají platný průkaz ISIC. Na jeden průkaz je přitom možné zřídit pouze jeden tarif, ať už standardní, nebo právě neomezený v rámci akce #jetovtobě.

Tarif je bez závazku

Dobrou zprávou určitě je, že tarif s neomezenými daty pro studenty není podmíněn závazkem. Platnost tarifu je 12 měsíců a oproti klasickému neomezenému tarifu s ním zákazník ušetří 55 % kdy místo základní ceny 1331 Kč měsíčně zaplatíte jen 599 Kč. A to je rozhodně zajímavá nabídka, která jistě přiláká mnoho zákazníků.

Standardní versus Neomezený tarif

Na závěr si ještě dovolíme porovnání tarifů v rámci akce #jetovtobě. Jde o tarif Standardní a tarif Neomezený. Kromě ceny, kterou za tarify měsíčně zaplatíte, se liší právě v množství dat, protože Standardní tarif nabízí jen 15 GB dat měsíčně, přičemž 5 GB dat si je zákazník nucen každý měsíc aktivovat v aplikaci.

Standardní tarif stojí měsíčně 499 Kč. Z toho plyne, že se zákazníkům splňujícím věkovou hranici určitě vyplatí zvolit tarif s neomezeným množstvím data v rámci akce #jetovtobě, kdy získají neomezená data jen o stovku měsíčně dráže.