Stejně jako konkurence, se snaží i T-mobile tarify myslet na jednu z nejobtížnějších skupin zákazníků. T-mobile tarify nabízejí dvojici zajímavých tarifů, které je dělána na míru studentům. U studentů je běžné, že požadavek na neomezené volání a podobné služby nahrazuje potřeba co nejvýraznějších datových objemů.

Studenti jsou zkrátka neustále na internetu a T-mobile tarify jsou na to dokonale připraveny. V rámci dnešního článku si představíme dva T-mobile tarify s podtituly „Student plus“ a „Student neomezeně“, které vás zajisté dokáží zaujmout. A pokud přeci jen hledáte pro studenty něco jiného, tak stojí za zmínku i jiné T-mobile tarify s odlišnou cenou i vybavením.

Student plus postačí většině mladých

T-mobile tarify s nabídnou rozhodně nešetří a proto už u základního student plus máte možnost využít spousty výborných výhod. Tou základní je kompletně neomezené volání a SMS do všech sítí v rámci České republiky. Tarif se pyšní cenou 450 Kč v aktuální prodejní akci.

Nižší cena, než má konkurenční tarif je zde dána omezenými daty. Mobilní data jsou u tohoto tarifu omezena na 8 gigabitů. Pro představu to znamená, že student může mimo povinností využívat pravidelně mobilní data například i na brouzdání po sociálních sítích, poslouchání online hudby či občasné sledování videí.

Student neomezeně bez limitů

T-mobily tarify s kompletně neomezenou nabídkou mají svého zástupce také v kolonce tarifů pro studenty. Konkrétně „Student neomezeně“ je mobilním tarifem, s kompletně neomezenou nabídkou přímo pro studenty. Nabídne vám tak neomezené volání a SMS a k tomu neomezená mobilní data. Důležité je ale poukázat na to, že jsou data limitována rychlostí do 10Mb/s. Jen prvních 15Gb dat každý měsíc, je zcela neomezeno. Vyčerpat 15Gb se ale povede opravdu málokdy i při pravidelném sledování multimédií online.