Růžový operátor T-Mobile si uvědomuje, že je současná situace vzniklá epidemií koronaviru náročná pro nás pro všechny. Vzhledem k tomu, že by se lidé měli co možná nejméně pohybovat venku, nyní přišel s nápadem na podporu online dobíjení Twist karet. Chce tak své zákazníky motivovat k tomu, aby Twist karty nedobíjeli venku, ale prostřednictvím internetu.

T-Mobile rozdává 50 % kreditu zdarma

Růžový operátor disponuje statistikami, díky kterým vyhodnotil, že i v současné době dvě třetiny jeho zákazníků dobíjí své Twist karty na prodejních místech. Proto své zákazníky vyzval k tomu, aby alespoň v tomto období změnili způsob dobíjení. Aby je k tomuto kroku dostatečně motivoval, začal jim nabízet 50 % kreditu zdarma.

Výši kreditu lze upravit přímo na webu operátora

T-Mobile k celé této situaci přistupuje velmi zodpovědně. Informoval své zákazníky o tom, že svůj kredit mohou pohodlně navýšit přímo u nich na webu, stejně tak i v mobilní aplikaci. Zákazníkům starší generace pak mohou kredit online dobít členové jejich rodiny.

Kredit zdarma zvyšuje zájem o dobíjení online

Vidina bonusového kreditu získaného zcela zdarma samozřejmě navýšila zájem o online dobíjení Twist karet. Růžový operátor zaznamenal nárůst zájmu o dvě třetiny. 50% bonus ke svému kreditu získáte tehdy, pokud twist kartu dobijete online v mobilní aplikaci nebo na webu operátora. Nezáleží přitom na počtu dobití.