Jednou ze služeb, která se začala postupně rozrůstat u jednoho z největších místních operátorů je T-mobile internet. Internet od T-Mobile můžete pořídit v různých technologických řešeních, ale aktuálně nejoblíbenější a pochopitelně i nejrozšířenější je internet od T-Mobile pomocí technologie VDSL.

Nabízí vám mnohem stabilnější připojení k internetu, než je tomu například u bezdrátových technologií. Na druhou stranu je pomalejší, než internet vedený pomocí optického kabelu, ale má spoustu výhod, které stojí za setrvání u technologie VDSL. Dnes si řekneme nejen výhody, které vám pevný internet přináší, ale také nejoblíbenější tarify pevného připojení k internetu.

Výhody technologie VDSL, které za to stojí

Technologie VDSL je dokonalejší pojetím původního připojení k internetu pomocí DSL linky. DSL linka má na jedné straně spoustu technologických mantinelů, přes které už cena k lepšímu připojení k internetu zkrátka nevede. Na druhou stranu naopak nabízí i spoustu výhod, které stojí za to.

T-mobile internet pomocí VDSL vám nabízí jednu z nejstabilnějších možností připojení k internetu. Vysoká stabilita jde zároveň ruku v ruce s jeho rozšířením. Připojení k internetu pomocí VDSL tak můžete využívat po naprosté většině republiky, a to včetně řady špatně dostupných míst.

Jaké tarify vám T-mobile internet nabízí?

T-mobile internet k vám pochopitelně vysílá poměrně širokou škálu různých tarifů, které jsou dynamicky odstupňované rychlostí a cenou. Konec konců konkrétně u DSL připojení se jedná o samozřejmost.

Využít můžete čtveřici tarifů s označením M, L, XL a XXL. Základní tarif vám nabídne padesát megabitů za 499 Kč. XXL T-mobile internet se potom blýskne bleskovou rychlostí. Připojení k internetu XXL totiž můžete za 799 Kč měsíčně získat v rychlosti jednoho gigabitu.