Jeden z nejoblíbenějších českých operátorů současnosti v prosinci uvedl změny ve svých televizních balíčcích. Oblíbené sportovní balíčky doznaly mnoho změn. Jaké zjistíme v následujícím článku.

Balíčky již nejsou jako dříve

Než se přesuneme přímo k tématu sportovní balíčky, tak si uvedeme několik zásadních změn. Asi jednou z nejdůležitějších, je změna počtu aktivních zařízení. Na běžených balíčcích jsme byli zvyklí na dvojici umožněných aktivních zařízení. To se nyní mění a zařízení je k dispozici pouze jediné. Pokud potřebujete více zařízení, je tu pro vás balíček “Rodinné sledování”. Nově přichází operátor i se změnami názvu balíčků.

Sportovní balíčky jako motivace ke změně tarifu

Přesně tak. Mimo změn pojmenování balíčku došlo především k ovlivnění obsažených kanálů. A právě toto ovlivnění se nejvíce dotklo příznivců sportu. Sportovní balíčky již neobsahují objem kanálů jako dřivě a O2 se tak snaží nalákat své klienty do nových tarifů, uvedených v prosinci 2019. Cena tarifů je přibližně o sto korun vyšší, než tomu bylo. Na druhou stranu si tarify nyní můžete objednat bez nutnosti závazku!