Internetová televize od společnosti O2 je všeobecně považována za to nejlepší, co v rámci této oblasti můžeme v našich končinách získat. A to nejen co se týče průzkumů spokojenosti, ale také samotných porovnání nabídek a hodnocení zákazníků. Součástí jsou také exklusivní kanály.

V rámci O2 přitom můžeme exklusivní kanály rozdělit do dvou skupinek. První jsou kanály, které jsou opravdu jenom málokdy dostupné. Tou druhou je potom exklusivní kontent pouze pro zákazníky O2.

Exklusivní kanály pro zákazníky O2

Společnost O2 dokázala v minulosti i současnosti sponzorovat mnohé akce a sportovní soutěže, což se také projevuje v nabídce televize přes internet. Především milovníci sportu si tak přijdou opravdu na své, protože žádná konkurence u nás nenabízí takový rozsah kanálů, jako je tomu právě u O2.

Najdete zde nejenom kanály samotných soutěží, jako třeba Premier League Channel. Mezi exklusivní kanály, co nabídne televize přes internet patří také rovnou celá řada těch, které provozuje samotné O2, jako je několik úrovní kanálů O2 Sport.

Jen málo dostupné kanály

Další kategorií jsou kanály, které nejsou exklusivní přímo pro O2 TV, ale spíše je jejich dostupnost celkově velice nízká. Zde už jenom samotná podstata televize přes internet umožňuje hravou distribuci všech podobných kanálů.

Důvodem je, že pokud by kanály chtěly být dostupné v rámci klasického pozemního vysílání, tak je nereálné sledovanost vyvážit poplatky a náročností provozu. To ale v není to stejné ve světě připojení k internetu, odkud internet TV čerpá veškeré přenosy. Zde je možné ušetřit ohromné režie a přesto vysílat. Proto jsou takové kanály, které u nás jinak neseženete, všeobecně k dispozici na internetové televizi nejen u společnosti O2.