Sleva na pevný internet je zpět – to hrdě hlásí oblíbený růžový operátor patřící do nejsilnější trojice na českém trhu společně s O2 a Vodafone. Již v květnu tohoto roku nabídl svým zákazníkům lákavou slevu a pro velký úspěch ji opět vrací do hry.

Sleva na pevný internet až 40 %

Vedle mobilních tarifů je pevný internet bezesporu jednou z nejoblíbenějších služeb. Není se proto čemu divit, že když T-Mobile do své nabídky opět zahrnul slevu na pevný internet ve výši až 40 %, zákazníci to jednoznačně uvítali.

Jaké jsou podmínky?

Pokud i vás láká vidina internetu s pěknou slevou, určitě chcete vědět, co je pro to potřeba udělat. Podmínky dané operátorem zní jasně: abyste mohli akci využít a sleva na pevný internet byla vaše, musíte uzavřít novou smlouvu nebo změnit svůj stávající tarif.

Vybrat si můžete jakoukoli nabízenou variantu pevného internetu s technologií xDSL, přičemž slevu získáte automaticky na prvních šest měsíců.

 Pevný internet   Běžná cena  Cena po slevě
 20  399 Kč  299 Kč
 50  499 Kč  299 Kč
 100  599 Kč  359 Kč
 150 799 Kč 479 Kč

Nabídka platí jen do konce září

Chcete-li nabídku růžového operátora využít, máte čas jen do konce tohoto měsíce. Slevu až 40 % na pevný internet na půl roku totiž operátor nabízí jen v měsíci září. Proto neváhejte a ušetřete. Díky programu Magenta 1 můžete dokonce ušetřit ještě více – a toho by byla škoda nevyužít!