Před necelým rokem T-Mobile nabídl zákazníkům bonusový program nesoucí název Magenta 1, ve kterém jste si mohli sloučit více služeb pod jeden účet a čerpat tak nejen data navíc, ale především získat slevu ve výši až 25 % na vše. Nyní přichází růžový operátor s další novinkou, která jeho zákazníkům umožní rozdělit si získaná bonusová data přesně tak, jak jim to bude vyhovovat.

Rozdělte si data podle sebe

Až do této chvíle se data v rámci programu Magenta 1 rozdělovala rovným dílem mezi všechny uživatele. Podmínkou pro získání dat navíc je sloučení čtyř až pěti služeb, přičemž sloučíte-li čtyři služby, získáte celkem 10 GB dat navíc, od pěti a více sloučených služeb pak dokonce hned 15 GB dat, což rozhodně není k zahození.

Nyní si je budete moci rozdělit přesně tak, jak potřebujete. A to je určitě dobrá zpráva, protože právě tahle možnost zákazníkům T-Mobile chyběla. V rámci skupiny si tak získaná data rozdělíte přesně podle vašich představ.

Ještě nejste v Magenta 1?

Možná patříte k těm, kteří o programu Magenta 1 ještě neslyšeli a nemají tak představu o tom, co tento program zahrnuje a o co se vlastně jedná.

Magenta 1 je bonusový program pro věrné zákazníky růžového operátora T-Mobile. V rámci tohoto programu je možné sloučit si až celkem 9 služeb, mezi kterými může být paušál, internet či chytrá televize. Čím více služeb si sloučíte, tím vyšší slevu na ně dostanete, nejvyšší možná sleva, kterou na své služby můžete získat, je 25 %.