Internet TV je novinkou, která se stala naprosto běžnou součástí poskytovaných služeb různých operátorů a poskytovatelů internetového připojení. Jedna se o stejný režim vybírání kanálů a práce, jako jsme zvyklí u klasické televize. Internetová televize  je ale napojena společně s internetovými službami a pro nás znamená mnohem jednodušší instalaci a zprovoznění služeb.

K většině nabídek, které obsahují internet TV je navíc k dispozici webová aplikace, nebo dokonce přímo mobilní aplikace, která umožňuje sledovat televizi i z různých mobilních zařízení. Internet TV se tak stane nejen vaším společníkem při klidných domácích večerech, ale umožní i sledování kdekoli a kdykoliv.

Internet TV v balíčku s dalšími službami

Jak už bylo zmíněno, tak se internet TV většinou nabízí společně s dalšími službami za zvýhodněné ceny. Jedná se většinou o internetové služby, ale občas je lze získat například i s mobilními tarify. Další výhodou internetové televize je fakt, že se od některých poskytovatelů dá sehnat i bez návaznosti na jiné služby a finální cena se může pohybovat už jen za několik desítek korun měsíčně.

V rámci nabídek najdeme také internetovou televizi mnohdy v základní verzi integrovanou jako bonus k jiným službám. Například základní internetové služby UPC (dnes již Vodafone) od 100mbit mají zároveň v balíčku i základní IP TV obsahující nejběžnější české kanály.

Prémiové balíčky, když vám základ už nestačí

Pokud vám už jen pár základních programů nestačí, tak je možnost internetovou televizi obohatit o různé balíčky prémiových programů podle vaší chuti. Je tak jedno, zdali jste velkými sportovními fanoušky, nebo spíš preferujete filmové a seriálové kanály, či rádi sledujete hudební koncerty a přírodní dokumenty. Internet TV se dokáže už jen za pár desítek korun přizpůsobit požadavkům naprosté většiny zákazníků.