Porovnání tarifů se většinou věnuje jeho hodnotám, ale my se dnes v rámci porovnání tarifů podíváme spíše na takové, které využije specifická skupina uživatelů. Podnikatelé mají celou řadu specifických potřeb, které vám rozhodně většina položek z běžného porovnání tarifů jen tak nenabídne.

My se dnes tedy podíváme na mobilní tarify, které jsou vhodné pro podnikatele. Parametry pro porovnání tarifů tak rozhodně bude dostatečná rychlost připojení, neomezená data a volání, a popřípadě i další funkce jako datový roaming nebo zahraniční volání.

Nešetřete se zlatým tarifem od O2

V rámci porovnání tarifů se v tomto případě rozhodně nebudeme omezovat na finance. Budeme hledat spíše kvalitou, kterou nám tarif se jménem O2 FREE+ Zlatý, rozhodně nabídne. Zcela pochopitelně je to neomezený mobilní tarif, který stojí 1 299 Kč měsíčně.

Nabídne vám ale opravdu výborné hodnoty. Vedle neomezených hodnot můžete počítat s tím, že je tady rychlost připojení postavená na maximální možnou hodnotu, kterou O2 dokáže garantovat. K neomezeným službám v rámci Česka a EU navíc získáváte 300 minut volání do zahraniční mimo standardní EU pásma.

U O2 zůstáváme i v případě druhého tarifu

V rámci porovnání mobilních tarifů jsme se rozhodli vybrat dva mobilní tarify, ale dokonce i ten druhý nás dokázal zaujmout od společnosti O2. Tentokrát se na „kovové škále“ posuneme od zlata do platiny. Tarif O2 Platinový vás bude stát 2 499 Kč, ale za svoji neskromnou cenu přinese spoustu hodnot.

Neomezená data a volání v ČR a EU jsou naprostou samozřejmostí, kterou dokáže podpořit opravdu luxusní rychlost 300Mb/s. Většina lidí takovou rychlost připojení nemá ani doma u pevného internetu. Mimo toho vám ale mobilní tarif nabídne i monstrózní porci 600 minut volání do zahraniční.