Když se před několika lety O2 TV sport dostalo do popředí v možnostech sledovaných sportovních eventů, tak to leckoho pobouřilo. S licencovaným vysíláním ale O2 sport TV zavedlo i spoustu výhod a hodnot čítající především větší kvalitu obrazu, kterou jsme si před 02 TV sport opravdu nemohli dovolit.

Dnes už patří služba O2 TV a její výběrový televizní balíček O2 sport k nejoblíbenějším programovým balíčkům, v rámci místního televizního vysílání. Dnes vám dáme pár tipů na zajímavé sportovní akce, kvůli nimž se vyplatí do balíčku, jakým je O2 sport investovat.

O2 TV nabízí spoustu zápasů z domácí extraligy

Pokud patříte mezi milovníky ledního hokeje, tak pro vás má 02 TV určitě smysl. Před lety se totiž dohodlo na dělení licence pro vysílání ELH, kterou do té doby vlastnila jenom ČT4 Sport. Když O2 sport projevilo zájem o licenci na extraligu, tak nakonec došlo k dohodě, kdy bude polovina zápasů v rámci základní části i playoff vysílána na státní ČT4 a další část jen na O2 TV sport. Pokud proto patříte mezi milovníky ledního hokeje a chcete si užít dvojnásobek utkání, tak neváhejte do televizního balíčku O2 sport investovat.

U O2 TV sport si přijdou na své i milovníci fotbalu

I pro milovníky fotbalu má O2 TV sport opravdu co nabídnout. V rámci jeho vysílání totiž můžete sledovat zápasy jak z naší nejvyšší soutěže, tak na rozdíl od jiných televizních balíčků dostáváte k dispozici také zápasy z největších zahraničních lig jako je anglická Premier League, španělská La Liga a spousta dalších. Jako malou třešničku na dortu O2 sport také nabízí vysílání největších světových pohárů včetně zápasů základní skupiny i vyřazovací části Ligy Mistrů. Cena balíčku se přitom pohybuje v rámci stokorun, a proto především v době lockdownu přijde taková investice vhod.