O2 během léta nabízelo předplacené karty se speciálním tarifem. Díky němu mohli zákazníci získat 100 GB dat jen za 300 Kč měsíčně. O limitovanou nabídku byl ze strany zákazníků velký zájem, přesto se modrý operátor rozhodl předplacené karty stáhnout.

Předplacené karty byly k dostání jen do konce srpna

Modrý operátor již při zveřejnění akce inzeroval, že se jedná o limitovanou nabídku. Během léta projevili zákazníci o předplacené karty se speciálním tarifem velký zájem. Někteří je dokonce chtěli i na začátku září, jenže narazili – karty byly k dostání jen do konce srpna. Od září tohoto roku je operátor stáhl ze své nabídky.

Pokud máte kartu doma, můžete si užívat data za 3 kila

Kdo si předplacenou kartu nestihl objednat do konce srpna, ten má bohužel smůlu. Lépe jsou na tom ti, kteří si kartu během prázdninových měsíců objednali, protože mohou každý měsíc využívat 100 GB dat jen za tři kilča. Balíček nemá omezenou platnost, proto ho lze využívat až do doby, nežli jej zákazník sám od sebe zruší. Pozor ale na automatické obnovování, ke kterému dojde pouze v případě, kdy má zákazník na kartě dostatečný kredit.

Operátor nadále nabízí zajímavé balíčky

Ačkoli je akce s předplacenými kartami u konce, stále si u operátora můžete objednat jeden ze dvou lákavých balíčků. Jen si dovolíme upozornit, že ani jeden z nich už není tak výhodný, jako prázdninová limitovaná varianta. I přesto ale můžete některý z balíčků využít. Modrý operátor nabízí tyto balíčky:

3 GB dat + 100 volných minut + 25 volných SMS do všech sítí za cenu 299 Kč měsíčně

5 GB dat + 400 volných minut do všech sítí za cenu 449 Kč měsíčně