Internet na doma od O2 si můžete vybírat doslova na kovové škále. O2 se totiž rozhodlo tarify pro standardní internet na doma rozdělit na bronzový až platinový, přičemž každá nabídka pochopitelně znamená internet na doma za rozdílnou cenu s rozdílnou rychlostí.

Každopádně se ale dá říct, že je odstupňování od společnosti O2 naprosto ideální a tak si internet pro svoje požadavky a bez zbytečného předplácení může zařídit opravdu každý. Jaké připojení k internetu bude ideální právě pro vás?

O2 Bronzový a Stříbrný jako internet na doma pro nenáročné

Začneme rovnou od těch nejnižších tarifů a na nic nebudeme čekat. Bronzový a Stříbrný jsou tarify, které nabízejí připojení k internetu o rychlosti dvaceti a padesáti megabitů. Jde o naprosto nejlevnější a základní připojení, které ocení především senioři či jako připojení na rekreační chatu.

Zlatý a platinový dokáže potěšit všechny standardní uživatele

Přesouváme se k tarifům, které by se daly označit jako zlatá střední cesta. Zlatý tarif obsahuje rychlost sta megabitů a platinový potom rovnou dvou set padesát megabitů. V obou případech se už jedná o připojení k internetu, které je naprosto dostačující pro všechny standardní uživatele a občas vystačí i na složitější úkony jako je hraní her či sledování multimédií ve vysoké kvalitě.

O2 Diamantový, gigabit který nikoho nezklame

Pomyslným králem dnešního testování je gigabitové připojení k internetu s názvem diamantový. Gigabitové připojení je už naprosto dostatečné pro cokoliv, co potřebujete v rámci internetu dělat jak pro práci tak i pro zábavu. Navíc je vhodné jako internetové připojení pro velké domácnosti. I při vysokém počtu připojených zařízení z gigabitové rychlosti nemáte šanci poznat jakýkoliv pokles, který by značil vyčerpání sítě.