Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že červený mobilní operátor Vodafone začal svým zákazníkům nabízet vestavěné eSIM karty, které měly nahradit ty klasické plastové. Již během prvního měsíce, kdy byla tato služba zahrnuta do nabídky Vodafone, oni projevilo zájem více než tisíc lidí.

eSIM nahrazuje plastové SIM karty

Až donedávna jsme si v podstatě ani neuměli představit, Že bychom ve svých mobilních telefonech neměli klasickou plastovou SIMku. Vodafone se ale rozhodl tuto skutečnost změnit a udělat další krok vpřed. Začal proto svým zákazníkům nabízet výměnu klasické plastové SIM karty za zabudovaný čip pro eSIM. A jak se ukázalo, nebyl to vůbec špatný nápad.

eSIM si stáhnete do svého telefonu

Vestavěnou SIM kartu si do svého mobilního telefonu nahrajete skrze internet. Následně za pomocí QR kódu stáhnete do mobilního telefonu profil eSIMky.

Volání z hodinek?

Od května tohoto roku rozšířil Vodafone nabídku svých služeb o možnost zavolat si nebo napsat zprávu přímo ze svých chytrých hodinek od Samsungu. K tomuto rozhodnutí je inspirovala skutečnost, že je o vestavěnou SIM kartu mezi uživateli stále větší zájem. Nyní se tak můžete s přáteli rodinou spojit přímo ze svých Galaxy Watch.