Pevný 5G internet od Nordic Telecom může od června tohoto roku využívat stále více lidí. Společnost již loni v říjnu spustila komerční provoz v síti 3,7 GHz a od té doby se zaměřuje na rozšiřování svého pokrytí 5G internetem.

Pevný 5G internet ve dvou variantách

O vysokorychlostní připojení k internetu má zájem stále více lidí. A není se čemu divit! I naše nároky se zvyšují, internet využíváme nejen k prohlížení nebo nakupování, ale mnozí z nás na něm hrají i náročnější hry, kde je kvalitní připojení zkrátka nutnost.

Nordic Telecom na své frekvenci 3,7 GHz spustil hned dvě služby. Konkrétně se jedná o pevný 5G internet  Nordic 5G a nordic 5G Plus. Co se rychlosti týče, první varianta Nordic 5G nabízí 40/4 Mb/s, druhá varianta Nordic 5G Plus pak slibuje až 100/10 Mb/s.

Neplatíte nic

Zaujala vás představa rychlého internetu? V tom případě vás určitě zajímá, kolik by vás stálo zřízení antény a pořízení Wi-Fi routeru. A více to? Nestálo by vás to ani korunu! Nordic Telecom své služby nabízí naprosto bez závazku, což mimo to, že nebudete nic platit, dále znamená, že můžete kdykoli odejít, pakliže budete s něčím nespokojeni. A to zní opravdu lákavě, co myslíte?