O2 TV je službou oblíbeného modrého operátora, která nabízí opravdu výbornou digitální a internetovou televizi pro místní klienty. V rámci základní nabídky O2 máte možnost si vybírat rovnou z trojice tarifů, které tvoří obecně nejsledovanější kanály. Nemusíte mít tady strach, že byste v jakékoliv nabídce O2 TV neměli takové kanály jako je Nova, Prima či různé ČT.

Jednotlivé balíčky digitální televize od O2 TV se pak postupně větví podle toho, jaké kanály byste mohli sledovat a se zvětšujícím se počtem kanálů a exklusivitou jejich obsahu je dynamicky odvozená také jejich cena. O2 TV tak dokáže opravdu nabídnout kde komu naprosto dokonalý výběr kanálů.

Bronzový tarif od O2 TV jako největší základ

Bronzový tarif je tím nejlevnějším, který aktuálně v nabídce TV od O2 figuruje. Jeho cena je 299 Kč měsíčně a v rámci balíčku získáte spoustu základních programů. V HD rozlišení se přitom můžete svoji digitální televizi užívat v počtu třiceti kanálů a mezi zajímavější kanály patří například česká hokejová extraliga nebo Disney Channel.

Stříbrný tarif jako „zlatá střední cesta“

Stříbrný tarif se pak v podání 02 TV vyšplhá až na 449 Kč, ale oproti základním 64 kanálům dostanete k dispozici rovnou krásných 102 kanálů. To už je opravdu pořádná dávka zábavy! Celých padesát kanálů navíc můžete sledovat v kvalitě HD a mezi nimi najdete už opravdu úctyhodný počet filmových a sportovních kanálů.

Zlatý tarif dokáže uspokojit i ty nejobtížnější

Zlatý tarif pak představuje digitální televizi, které se meze rozhodně nekladou. Celkový počet kanálů 135 přičemž šedesát bude v HD kvalitě získáte za cenu 749 Kč. O zábavu ale máte rozhodně postaráno, protože O2 televize v rámci tohoto tarifu už nabízí i takové kanály jako je celé spektrum HBO, nebo pikantní kanály HustlerTV.