O2 výhody existují snad odedávna, kdy modrý operátor O2 vstoupil na místní scénu s mobilními tarify a internetovým připojením. Možná si i vy pamatujete O2 výhody v podobě střílecích kačenek, nebo bonusu za dobíjený kredit v aplikaci O2. Výhody se za tu dobu co existují ale dokázaly posunout ještě o několik úrovní výše.

Dnes už O2 výhody neplatí jen na služby modrého operátora a na různé slevy v jejich využívání, ale jsou dokonce poskytovány u celé řady prodejců a poskytovatelů služeb. Výhody od O2 vám tak nabídne rovnou desítky různých slev, kam se jen podíváte.

O2 výhody a jak se k nim dostat?

Abyste mohli čerpat výhody u modrého operátora, tak pochopitelně potřebujete některou z jeho služeb. Pro většinu výhod navíc platí nejen klasické tarify a objednané služby s pravidelnou platbou, ale výhody mohou užívat i zákazníci s dobíjecími SIM kartami bez jakéhokoliv závazku.

Nejlepší možností jak výhody vybírat a čerpat je použití mobilní aplikace O2 výhody, kterou operátor O2 nabízí. Aplikace je pochopitelně přístupná jak pro mobily s operačním systémem Android, tak i pro iPhone s klasickým iOS. S aplikací si pak jen stačí vybrat, jaké konkrétní výhody si přejete využít a můžete se do toho pustit!

Záleží na službách, které vlastním?

Určitě ano. Je pravda, že výhody dokážou nabídnout spoustu zajímavých akcí všem klientům od vlastníků dobíjecích SIM karet po zákazníci mající připojení k internetu. O2 ale nezapomíná odrážet investice zákazníků v tom, co jim rádo vrací. Díky tomu si rozhodně mohou pravidelní a poctiví zákazníci užívat výhody od O2, které jednorázový nebo zcela nový zákazník nedostane. Zpravidla se ale jedná jen o drobné rozdíly jako například nižší procentuální slevu na stejný produkt, či ve stejném obchodě.