O2 TV se dočkala dalšího vylepšení. Nově je tak dostupná v rámci aplikace Android TV a to pro televizory značky Panasonic, Sony a Philips.

O2 TV pro Android je dostupná od října loňského roku

Již v říjnu loňského roku došlo ke spuštění O2 TV v televizorech Android TV s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším. Využívat ji tak mohli majitelé televizorů Sony, Philips a také Panasonic. Aplikace uživatelům nabízí všechny funkce z rozhraní běžné TV od modrého operátora O2.

Kde můžete aplikaci získat?

Pokud vás zajímá, kde seženete aplikaci pro O2 TV, odpověď je jednoduchá: stačí navštívit Google Play a odtud aplikaci stáhnout. Týká se pouze chytrých televizorů, které mají operační systém Android TV 9.0 a vyšší. Abyste mohli aplikaci pohodlně využívat, je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu. Internetové připojení by mělo mít rychlost minimálně 6 až 8 Mb/s.

Vše, na co jste byli zvyklí

Aplikace Android TV nabízí všechny funkce, na které jsou uživatelé TV od O2 zvyklí. Setkáte se s klasickým rozhraním, proto pro vás orientace v Android TV O2 bude velmi jednoduché. Nechybí zde možnost posunu až sedm dní nazpátek, můžete libovolně přeskakovat program i přetáčet reklamy, nahrávat si oblíbené pořady nebo si je jednoduše vyhledat – ať už podle názvu, nebo třeba podle žánru.

K dispozici vám bude také přehledný televizní program a sekce Premium, ve které najdete oblíbenou službu TV Plus. Nechybí dětský koutek nebo HBO OD.