V poslední době zaznamenala O2 TV rapidní nárůst aktivních diváků, což můžeme připočítat na konto koronaviru a současné situaci, kterou tenhle nový virus vyvolal. Mnoho lidí totiž volný čas tráví právě tím, že sledují televizi nebo surfují na internetu. Modrý operátor O2 tak řeší časté přetížení sítě.

Diváci si stěžují na výpadky

K největšímu přetížení dochází zejména ve večerních hodinách. Tehdy si totiž většina lidí pouští zpravodajství, někteří k tomuto účelu využívají možnost zpětného shlédnutí daného pořadu. Je logické, že se zákazníci zlobí, O2 TV totiž v poslední době nefunguje spolehlivě. Když si za něco platíte, pak chcete, aby to fungovalo.

Není se proto čemu divit, že zákazníci doslova zahltili facebookovou stránku modrého operátora, kde si hromadně stěžují na nekvalitní a nespolehlivé služby.

O2 TV za 1 Kč

Společnost O2 pravděpodobně vůbec nezvládla akci, kterou pro své zákazníky přichystala. Operátor jim totiž nabídl TV za 1 Kč a o to měla řada zákazníků samozřejmě obrovský zájem. Operátor se bohužel nedokázal poučit ze své předchozí chyby, za kterou lze považovat spuštění akce TV HBO a Sport Pack za korunu, kterou spustil loni v létě. I tehdy se totiž objevovaly potíže a zákazníci, kteří si tuhle službu platili za plnou cenu, byli samozřejmě velmi naštvaní.