O2 se rozhodlo novou variantu svojí O2 TV naladit doslova do kovových barev. Balíčky televizních programů totiž nabízí O2 TV rovnou ve třech základních variantách, které jsou odstínovány do bronzové, stříbrné a zlaté. Každý z balíčků přitom obsahuje určitý počet kanálů a s cenou pochopitelně roste nejen počet, ale také kvalita kanálů včetně mnohých ve vysílání v HD.

V dnešním článku si projdeme všechny tři základní tarify které O2 TV nabízí včetně těch nejzajímavějších rysů, které každý balíček televizních kanálů obsahuje.

O2 TV Bronzový postačí těm nejzákladnějším uživatelům

Pro úplný začátek tady máme nejméně atraktivní tarif v podobě bronzového od O2 TV. V základu je celkem 64 kanálů, přičemž některé jsou také v HD vysílání. Balíček tak obsahuje všechny základní televizní kanály, které se hodí mít plus některé zajímavé kanály navíc. Jedním z nich je například O2 sport kanál, který se věnuje české extralize a rozhodně ho ocení milovníci hokeje.

O2 TV Stříbrný, jako zlatá střední cesta?

Stříbrný tarif potom rozhodně nabízí televizní kanály, které dokážou zaujmout mnohem víc. Počet kanálů se tady celkově zvyšuje už na 102 a v nabídce je rovnou více, než čtyřicet kanálů, které vysílají v HD kvalitě. Mezi předchozí kanály se tak přidaly další oblíbené položky jako může být například National Geographic nebo Filmbox.

Nejvyšší O2 TV Zlatý vás rozhodně neunudí!

Nejvyšším tarifem v nabídce je pochopitelně ten zlatý. Nabízí celkem 135 kanálů a rovnou šedesát pět z nich je dokonce v kvalitě HD. I když počet kanálů není příliš větší, než je tomu u stříbrného levnějšího tarifu, tak jsou v nabídce televizních programů mnohem známější a oblíbenější zdroje zábavy, jaké například kompletní seznam kanálů od HBO.

Srovnání nejlepších internetových televizí naleznete na webu 5nej.cz.