Společnost O2 patří rozhodně mezi největší poskytovatele telekomunikačních služeb v Česku. Nikoho tak nepřekvapí, že O2 tarify už neválcují jenom svět mobilních sítí, ale můžeme už běžně O2 tarify potkávat také v rámci nabídek internetového připojení.

Přitom mnohé tarify O2 jak v prvním či druhém případě patří mezi nejpoužívanější služby v České republice. V rámci dnešního článku se podíváme na to, co vám mohou O2 tarify přinést, a především na to, které O2 tarify jsou bezkonkurečně nejpoužívanější od mobilních tarifů, až po připojení k internetu.

Extrémně populární O2 TV

Pokud bychom chtěli najít některou opravdu extrémně populární službu, tak bychom rozhodně volili O2 TV. V tomto případě jsou velice zajímavé a oblíbené nejenom standardní tarify, ale také jednotlivé doplňkové balíčky, díky kterým je internetová televize od O2 mnohem dokonalejší. V rámci balíčků totiž mohou uživatelé mimo velkého množství kanálů užívat i plně exklusivní obsah.

Populární neomezené mobilní tarify

Co se týče mobilních služeb, tak O2 tarify pochopitelně nejvíce táhnou ve své neomezené variantě. Všechny mobilní tarify vám v této variantě nabídnou opravdu ve všem neomezené služby. Cenový rozdíl zde tvoří především maximální rychlosti internetu v rámci tarifu a v nejdražších variantách vám tarify nabídnou dokonce i kapacitu mobilního internetu mimo Evropskou unii.

Pevné připojení k internetu

V rámci telekomunikačních služeb je pochopitelně O2 aktivní i co se týče pevného připojení k internetu. Konkrétně se jedná o použití technologie VDSL, se kterou mohou zákazníci využívat celou řadu tarifů od desítek megabajtů až po stovkové hodnoty. Jako nejsilnější tarif v tomto případě musíme zmínit gigabitový internet, se kterým opravdu nenajdete limity.